Pełne zabezpieczenie przy tabletkach antykoncepcyjnych i nieregularnym okresie

Mam nieregularne miesiączki,wiec swoje pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych rozpoczęlam w 31 dniu cyklu(bez krwawienia miesiączkowego), podczas pierwszych 21.tabletek, w trakcie żadne plamienie sie nie pojawiło. Zrobiłam zgodnie z reguła 7dniowa przerwę, podczas ktorej pojawiło sie krwawienie i po wykonaniu testu ciazowego(negatywny)w 8.dobre zażyłam pierwsza tabletkę z nowego blistra. Moje pytanie brzmi, czy jestem juz w pełni zabezpieczona? Czy potrzebuje dodatkowego zabezpieczenia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jest już Pani w pełni zabezpieczona. Nie ma powodów do niepokoju.