Pominięcie pierwszej tabletki antykoncepcyjnej a ochrona przed ciążą

Zapomnialam przyjac pierwsza tabletke antykoncepcyjna w srode tak jak przyjmuje zawsze, wiec pierwsza tabletke przyjelam w czwartek.Dzis przyjelam ostatnia juz tabletke antykoncepcyjna z tego blistra.podczas przyjmowania tych 21tabletek przyjmowalam: wit.C(1000) przez 4dni raz dziennie,polprazol(jedna tabletka raz dziennie),rutinoscorbin(przez 2tygodnie 2razy dziennie),siemie lniane 2lyzeczki jadlam przez tydzien.Od ktorej tabletki z nowego blistra(po 7dniowej przerwie)bede w 100%zabezpieczona?

Piotr Pilarski

Sugeruję przez najbliższy tydzień stosować dodatkowe zabezpieczenie po nim zabezpieczenie będzie zachowane.

Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Już powinna być Pani zabezpieczona. Nowy blister rozpocząć zgodnie z zaleceniem producenta po 7 dniach w 8dobie.