Pełność w brzuchu po zabiegu przepukliny pachwinowej

witam.mam 34 lata. w sierpniu tego roku dostałam kłucia w lewym boku pod zebrami.lekarz odrazu stwierdził ze to pewnie trzustka i przepisał mi kreon i controloc.przeszłam na dietę od tego czasu schudłam 10 kg.i po przyjmowaniu leków przeszło aż do listopada kiedy miałam zabieg przepukliny pachwinowej.kiedy wróciłam ze szpitala do domu znowu pojawiły się kłucia,pełność w brzuchu,przelewanie się burczenie.wyniki.diastaza 50,mocz krew cholesterol tsh ,alat,aspat ok.a kłucie i przelewanie dalej jest

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, podane przez Panią wyniki sa niespecyficzne, prosze skonsultować sie z prowadzącym lekarzem gastroenterologiem. pozdrawiam