Penetracja palcami a możliwość zapłodnienia

Witam. Mam pytanie, które bardzo mnie trapi, dlatego też proszę o odpowiedź. Dzisiaj razem z moim chłopakiem uprawiałam petting. Z jego strony nie doszło do wytrysku itp, on sam siebie nie dotykał. Jednak penetrował palcami głęboko moją pochwę, a ja pieściłam jego członka. Ocieraliśmy się o siebie przez spodnie i majtki. Ponad to dotykałam jego palców, którymi mnie pieścił, tą samą dłonią którą ja go pieściłam. Czy istnieje ryzyko zapłodnienia? Ostatni okres skończył mi się 14 lutego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma możliwości zapłodnienia za pomocą palców. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.