Penetracja seksualna a miesiączka

Witam. Mam nieregularny okres (w ostatnich kilku miesiącach początek był 14.10, 11.11, 12.12). Dzisiaj 11.01 dostałam żywego krwawienia bez skrzepów i bez śluzu (chociaż zawsze taki miałam) lecz z bólami w podbrzuszu jak przy okresie. Test ciążowy robiłam 7.01 i był negatywny. Czy może to być efekt zbyt głębokiej penetracji seksualnej? Czy jednak możliwe jest że zaszłam w ciążę (pomimo że ani razu prezerwatywa nie pękła a z partnerem uważaliśmy)?

Aleksander Ropielewski

Opis i czas pojawienia się krwawienia wskazuje raczej na krwawienie miesiączkowe. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.