Petting a spóźnianie się okresu i ryzyko ciąży

w czasie dni płodnych chłopak zrobił palcówkę, a tym czasie ja "bawiłam się" jego penisem, z którego wydostał się preejakulant. Staraliśmy sie uważać jednak obawiam się że ten płyn mógł dostać się do za pomocą palca do mojej pochwy. Od kilku dni spóźnia mi sie miesiączka, po terminie spodziewanej miesiączki wykonałam 3 testy ciążowe- wyszły negatywne. Od mniej więcej tygodnia towarzyszy mi uczucie wilgoci w pochwie. Śluz często zmienia swoją konsystencję. Czy moge być w ciąży?

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku. Ciąża jest możliwa, choć mało prawdopodobna.