Petting bez kontaktu narządów płciowych

Witam. Mam pytanie dotyczące spóźniania się miesiączki. W ostatnim miesiącu uprawialam tylko i wyłącznie petting bez kontaktu naszych narządów płciowych.Najpierw jedna osoba zajmowała się drugą, potem odwrotnie. Zawsze dokładnie mylismy ręce. Nie bylo groźnej sytuacji. Później zaczęłam stosować tabletki dopochwowe gineintima. Mam pytanie - czy pomimo informacji, która na stronie przekazuje wiadomość o tym, ze lek nie wpływa na przebieg miesiączki, mój organizm może zareagować inaczej?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Skoro producent informuje, że brak jest wpływu substancji czynnej na cykl miesiączkowy, oznacza to, że ewentualne zaburzenia cyklu związane są z inną przyczyną, niż stosowanie tego leku.