Petting podczas okresu a ryzyko zajścia w ciążę

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas pettingu w 5 dzień okresu, z użytym tamponem oraz jedynie kontakt palców z preejakulatem ew. z wejściem pochwy.
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży praktycznie nie istnieje. Proszę spokojnie czekać na kolejną miesiączkę. Wiadomo jednak, że nie da się określić, czy dana osoba jest w ciąży, jedynie na podstawie informacji przekazanych drogą wirtualną. By potwierdzić ewentualną ciążę, najlepiej udać się do lekarza ginekologa lub we własnym zakresie wykonać test ciążowy. Pozdrawiam!