Petting w 6 dniu miesiączki a ryzyko ciąży

11 dni temu uprawiałam petting. Oboje byliśmy w ubraniu ja siedziałam na nim. On spuścił się. Po ok. 30 minutach zrobiłam mu tz "laske" ręką. Możliwe że mogło dojść do wydostania sie prejakulatu (on sprawdził to ręką) i po ok 10 minutach dotykał moich miejsc intymnych przez szorty. Martwię się że plemniki mogły przedostać się w okolice miejsc intymnych. Dodam że miałam 6 dzień miesiączki. Wczoraj zaczęła dziwnie piec, swędzieć mnie klatka piersiowa. Czy ciąża w tym przypadku jest prawdopodobna?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku ciąża jest bardzo mało prawdopodobna. W razie wątpliwości proponuję wykonać test ciążowy po 14 dniach od zbliżenia.