Pewność skuteczności tabletek antykoncepcyjnych Vibin

Jesli biore tabletki antykoncepcyjne "vibin" i maz ma wytrysk w srodku jaka jest pewnosc ze nie bede wciazy i czy wogole mozna tak robic biore pierwszy raz antykoncepcje wiec nie wiem nic co mozna a co nie jestem przy 5 tabletce. Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawidłowo stosowana antykoncepcja hormonalna daje niemal stuprocentową ochronę przed ciążą. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.