Picie alkoholu po chemioterapii

jakie ma szanse ? co ma jesc na zgage ? i czy po chemii i po wzięciu przez 7 dni tabletek może pić alkohol w małych ilościach ale czeka ją jeszcze 4 chemie co 3 tygodnie ? anita

Nie znam rodzaju leku podawanego jako "chemia"! Nie znam rodzaju nowotworu ani stopnia jego zaawansowania! Nie mogę więc odpowiedzieć na to pytanie - proszę zapytać lekarza prowadzącego!!! zż