Stosowanie Lacipilu i Bisocardu a picie alkoholu

Mam trochę nietypowe pytanie ponieważ za niedługo zbliża się sylwester a biorę tabletki na ciśnienie Lacipil 2mg. i Bisocard 2,5 mg. czy można przy tych lekach pić alkohol ? Wiem że przy ciśnieniu nie powinnam stosować używek ale raz za jakiś czas myślę że nie zaszkodzi .

Dzień dobry, pani pytanie trzeba by zadać lekarzowi rodzinnemu, który leki przepisał. Być może mała lampka wina z okazji Nowego Roku nie zaszkodzi. Uważam jednak, że powinien o tym zadecydować lekarz. Pozdrawiam