Picie naparu z bratka po skończonej serii zamykania rumienia

Witam. Jestem po skończonej serii zabiegów u kosmetyczki zamykania rumienia. Niestety nie wiele dało. Jako, że nie ma już takiego mocnego słońca zamiast kremu z filtrem 50, używam kremu do cery naczynkowej Ivostinu spf 20.Chciałbym zapytać czy mogę już pić bratka? Przed zabiegami nie mogłem bo światłouczulający. Ew. ile dni po zabiegu już mogę go pić?

Witam Pana,

Może Pan śmiało pić herbatkę z bratka jeśli zabiegi zostały już zakończone.
Proponuje spróbować zamykania naczyń laserem a nie IPL. Z mojego doświadczenia dają bardzo dobre efekty terapeutyczne.

Pozdrawiam serdecznie.

Miesiąc po zabiegu może Pan już pić napar z bratka. Chociaż polecałbym Panu przy takiej cerze używanie mocniejszych filtrów przeciwsłonecznych niż 20. Co najmniej 30+.

Rumień zamykamy u doświadczonego lekarza dysponującego dobrym laserem w okresie od października do marca. Bardziej polecam kremy z linii Bioderma Sensibio AR BB lub La Roche Possey Rosaliac Intense CC krem. Proszę pić bratka, nie ma wpływu na naczynka.