Pieczenie czubka języka

Od jakiegos czasu piecze mnie jezyk zwlaszcza czubek i odnoszę wrażenie jak bezwiednie naciskam nim na zeby , co to może oznaczać , czasem sie zdarza ze piecze mnie cały język .

Aleksander Ropielewski

Jest to objaw bardzo niespecyficzny i może świadczyć o braku witamin lub anemii oraz o chorobach układu pokarmowego lub nowotworowych. Bez przeprowadzenia badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić Pani satysfakcjonującej odpowiedzi. Proszę o kontakt z lekarzem, który Panią zbada i zaleci ew. badania dodatkowe.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski