Pieczenie po lewej stronie klatki piersiowej po wypiciu alkoholu

Witam mam takie pytanie mianowicie odczuwam pieczenie po lewej stronie klatki piersiowej po wypiciu alkoholu znaczy wygląda to tak ze wypije przyjadę do domu pojde spac i po obudzeniu sie to odczuwam przez okolo 3 godziny a potem przechodzi mam tak od roku czasu po wypiciu jestem dość młody bo mam 21 lat z góry dziękuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania. Będzie można wtedy coś więcej powiedzieć