Pieczenie po oddaniu moczu i całego prącia

Witam. Dwa tygodnie temu wystąpiły u mnie objawy w postaci pieczenia po oddaniu moczu i ciągłego parcia na mocz. Lekarz uznał, że to zapalenie pęcherza lub cewki moczowej. Brałem antybiotyk Ciprinol 500 przez 5 dni. Objawy zniknęły, jednak kilka dni później pojawiły się u mnie pojedyncze czerwone chrostki na żołędziu. Po zastosowaniu maści Clotrimazolum wszystko zniknęło po dwóch dniach. Czy to oznacza, że wszystko jest w porządku czy konsultować się z lekarzem? Z czego mogły wynikać te zmiany?

Aleksander Ropielewski

Z opisu sytuacji można domniemywać, że pod wpływem eradykacji bakterii flory fizjologicznej dosżło do infekcji grzybiczej. Jeżeli nie występują nawroty prosze kontynuować kurację klotrimazolem przez 10 dni.