Pieczenie po stosunku a antykoncepcja hormonalna

od 2 tyg stosuję tabletki antykoncepcyjne , po stosunku odczuwam pieczenie , nigdy wcześniej się to nie zdarzało , jakie moga być tego przyczyny ? czy są jakieś domowe sposoby na złagodzenie objawów ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.