Pieczenie w jamie ustnej u 37-latki

od kilku dni odczuwam ciągle pieczenie w jamie ustnej, kubki smakowe są bardzo podrażnione, nie mogę wypić nic ciepłego, lekko solone potrawy są dla mnie ewidentnie za wyraziste, dodatkowo łuszczy mi się skóra wokół ust, usta też są suche, proszęo poradę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.