Pieczenie w pochwie po Feminella Vagi C w 38 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 38 tc lekarz zalecił mi feminelle vagi c po jej zastosowaniu czuje pieczenie w pochwie i miałam delikatne plamienie. czy ten lek jest bezpieczny

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, preparat powinien być bezpieczny bo jest to jedynie tabletka zaiwrająca witaminę C. Jednakże może powodować skutki uboczne i w takim przypadku proszę o odstawieniu preparatu i udać się do ginekologa. Pozdrawiam.