Pieczenie w gardle oraz biały nalot na języku

Od tygodnia a nawet więcej może dwóch czuje pieczenie w gardle i w przelyku.Mam zaczerwienione gardlo dzisiaj zauważyłam że mój język jest pokryty biały osadem. Na początku języka mam czerwone kropeczki i także w tyle języka.Także zauważyłam że oprócz pieczenie w gardle mam takie jakby grudki,chrosty są one i po obu stronach bardziej z tyłu języka...Także po boku języka mam chrosty. Strasznie piecze tak jakby kark, barki, szyja tak jakby w całym żołądku piekło, ale najgorsze jest pieczenie w gardle. Na początku miałam tylko pieczenie w gardle i kaszel, ale teraz oprócz pieczenia w gardle są też inne objawy. Nie mogę za bardzo jeść, pić bo czuję dyskomfort i pieczenie w gardle. pieczenie w gardle w nocy się nasila, ale czuje je cały dzien. Co to może być? Jakie są przyczyny pieczenia w gardle i podniebieniu? Czy powinnam się martwić pieczeniem w gardle i przełyku?

Te okropne grudki na końcu języka i w tyle to normalne brodawki grzybowate odpowiedzialne za smak gorzki. Daj im spokój. Idź do gastrologa. Może masz refluks żołądkowo przełykowy lub wrzód żołądka? Chorował ktoś w Twojej rodzinie na owrzodzenie żołądka kub dwunastnicy? Pleśń to osiada ostatnio na naszych kochanych partiach politycznych mimo wyborów!