Piekące i uciążliwe plamy na dłonaich i stopach
witam ponownie! PISAŁAM JUŻ ALE NIE OTRZYMAŁAM JESZCZE ODPOWIEDZI ALE TO NIC BO OBJAWY SIĘ TROSZKĘ ZMIENIŁY. NA DŁONIACH I STOPACH POJAWIŁY MI SIĘ CZERWONE PLAMY KTÓRE STRASZNIE PIEKĄ (TAK JAK BY POGRYZŁY MNIE MRÓWKI), NA DŁONIACH NIE SĄ AŻ TAK UCIĄŻLIWE ALE NA STOPACH SĄ BARDZO UCIĄŻLIWE GDYŻ UTRUDNIAJĄ MI CHODZENIE CZASAMI JAK IDĘ TO TAK JAK BY PO ROZŻARZONYM WĘGLU PROSZĘ NAPISZCIE CO TO MOŻE BYĆ BO BARDZO UTRUDNIA MI TO CODZIENNE FUNKCJONOWANIE.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl