Pieprzyk na palcu

Z dnia na dzień na palcu pojawił mi się dziwny pieprzyk. Jest wręcz czarny i delikatnie wystający. Czy to normalne ? Czy też może się okazać niebezpieczny dla mojego zdrowia ? Zdjęcie w linku niżej. http://www.fotoszok.pl/show.php/1831335_20131218-230448.jpg.html

Witam serdecznie, proszę skontaktować się z lekarzem dermatologiem. Jeśli nie jest to wynik urazu mechanicznego, warto skonsultować tę zmianę z lekarzem. Podejrzewam, że doradzi aby ją usunąć. Po usunięciu wycinek znamienia pójdzie do oznaczenia hist-pat. Pozdrawiam.