Pierwsza kreska różowa, a druga perłowo biała na teście ciążowym

Moja dziewczyna robiła wczoraj test ciążowy. Pokazał pierwszą kreskę różową, a drugą - perłowo białą (w żadnym stopniu nie była różowa). Czy wynik można uznać za negatywny? Czy biała kreska to tylko obszar, który powinien ukazać się zabarwiony na czerwono w przypadku gdyby okazało się, że moja partnerka jest w ciąży, a ponieważ nie jest, wyszedł biały?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać ponownie test. Należy pamiętać o wykonaniu go rano z pierwszego moczu. Dodatkowo można wykonać pomiar b-hCG we krwi w celu wykluczenia/potwierdzenia ciąży.
Pozdrawiam