Pierwszy stosunek a zapalenie pęcherza

Witam, mam problem. Mam 20 lat i niedawno straciłam dziewictwo ze swoim chłopakiem(kochaliśmy się bez prezerwatywy, oczywiscie nie doszło do zapłodnienia). Od tej pory mam takie dolegliwości jak przy zapaleniu pecherza. (czesto toaleta, mało wydalany mocz, pieczenie) Czy to jakas infekcja? oby dwoje dbamy o higienę miejsc intymnych ale już się boję. Czy jest jakis domowy sposob na zminimalizowanie objawow do czasu spotkania z gin? z gory dziekuje za odpowiedz
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Zioła na menopauzę

Z przykrymi objawami przekwitania można poradzić sobie naturalnie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie zioła warto stosować przy menopauzie. Na ten temat wypowiada się dr Grzegorz Południewski, ginekolog.

Witam! Zapalenie pęcherza jest bardzo częstą dolegliwością aktywnych seksualnie kobiet. Infekcja związana jest z przeniesieniem bakterii bytujących na stałe w okolicach odbytu w okolice kobiecej cewki moczowej. W aptekach, bez recepty dostępne są niektóre preparaty furaginy, stosowanej w tego rodzaju zakażeniach. Leczenie może poprowadzić również lekarz rodzinny. Dodatkowo można wspomóc się preparatami żurawiny.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Niestety jest to zapalenie pęcherza, które często występuje na początku współżycia (tzw. Honey moon syndrome) Trzeba porządnie się przeleczyć
Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty