Pierwszy stosunek dwa dni po zakończeniu okresu

Witam , kochalem sie z moja dziewczyna pierwszy raz . 2 dni po zakonczeniu okresu . Gdy doszedlem < w prezerwatywie> nie przestalem . Dopiero wycofalem po ok. 2 min . pytanie czy plemniki moga "wyplynac" z prezerwatywy i dostac sie jakos do pochwy ?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli prezerwatywa była założona prawidłowo i nie doszło do jej zsunięcia lub wycieku spermy to nie ma takiego ryzyka (o ile później nie doszło do kontaktu spermy z drogami rodnymi lub okolicą krocza).