Plackowaty typ łuszczycy

WITAM jestem chory an luszczyce typ plackowaty jakos szczegolnie nie robilem zadnych badan jakie badania powinienem zrobic aby pomuc sobie w tej chorobie kiedys mialem powiekszone migdaly jak wyjechalem do Angli ale jakos to ucichlo .czy sa leki ktore pomagaja na chorobe w Polsce oraz do jakiego Polskiego dermatologa moge sie udcktory moze mi pomuc zaleczyc t chorobe .

Chorobę zwykle rozpoznaje się po wyglądzie wykwitów na skórze. Specjalne badania wykonuje się tylko w razie wątpliwości. Leków, które pomagają jest wiele, dobiera się je indywidualnie dla każdego pacjenta. Jeśli szuka Pan dermatologa - zapraszam.