Plamienia ciemnej krwi przed miesiączką
Witam. poraz kolejny na tydzien przed miesiaczką dostałam plamień ciemnej prawie czarnej krwi zmieszanej ze sluzem. Duzo biegam i po wizycie u ginekokoga uslyszalam ze to około owulacji moze sie zdarzyc. A po kilku dniach znow to samo. Badanie usg wyszlo prawidlowo Proszę o pomoc, co mam robić? Miesiączki mam regularne,nie stosuje pigulek antykoncepcyjnych i juz nie wiem co może być przyczyną? Anna

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.