Duży skrzep krwi i ciemna wydzielina ze śluzem a krwawienie implantacyjne

Witam Staramy się z mężem o dziecko.Miesiączki mam regularne (28dni) dni płodne wypadały na 14 dzień cyklu, w 18 dniu dostałam niewielkiego krwawienia i zauważyłam duży skrzep krwi, następnego dnia nie było nic i kolejnego znowu plamienie bardzo ciemną, prawie czarną wydzieliną ze śluzem. Czy jest możliwe że to krwawienie implantacyjne, czy to za wcześnie ? Dziękuję i pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jeżeli do stosunku doszło na kilka dni przed opisanym krwawieniem po owulacji to nie można wykluczyć, że było to krwawienie implantacyjne.