Plamienia i ból piersi podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Dobry wieczór. Moje pytanie dotyczy tabletek antykoncepcyjnych. Jestem na etapie brania trzeciego opakowania. Przez pierwsze opakowanie miałam objawy takie jak plamienie, ból piersi etc. Podczas drugiego opakowania plamienie ustapiło, nie odczuwałam również innych skutków ubocznych. Teraz, podczas trzeciego opakowania plamienie znowu powróciło, ból piersi oraz bóle głowy. Czy możliwe jest, że w jednym miesiącu takie objawy występują a w innym nie ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe. Aby udzielić bardziej wyczerpującej odpowiedzi potrzebowałbym więcej danych na temat Pani zdrowia i preparatu jaki Pani stosuje.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski