Zażywanie tabletek antykoncepcyjnych a przerwa

Moje pytanie dotyczy antykoncepcji. Wczoraj nie zażyłam 18tabletek z 21tabletek, bo lekarza nie było, a dziś się dostałam do innego lekarza i przepisał mi i dziś rano zażyłam tą 18tabletke o 8.25 niestety już minęło te 12godzin i teraz mam normalnie zażywać i zrobić przerwę po tych dwóch dniach, czy zacząć nowe opakowania bez 7dniowej przerwy?

Aleksander Ropielewski

Proszę dobrać tabletki do końca i nie robić 7 dniowej przerwy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski