Plamienia, nieregularne miesiączki i krwotoki miesiączkowe u 54-latki

Witam , mam 54 lata , urodziłam 2 dzieci . Po ostatnim porodzie 22 temu nie miałam żadnych ginekologicznych dolegliwości. Od marca mam plamienia , nieregularne miesiączki i krwotoki miesiączkowe . 2 x miałam abrazję endometrium i wypalanie endometrium. Provera nie pomogła . Mam objawy typowe dla przekwitania. Pobierano mi wycinki , niczego złego nie ma.przerost endometrium. Miałam histeroskopię . Ostatnio po usunięciu endometrium zaproponowano mi HTZ Velbienne mini . Jestem otyła z nadciśnieniem

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się dolekarza ginekologa. po przeanalizowaniu wszytskich już wykonanych badaniach oraz bezpośrednim badaniu będzi emozna określic najbardziej odpowiednei dalsze postępwoanie.