Plamienia o kolorze brązowym a niedoczynność tarczycy

Od 6 dni mam brązowe, skąpe plamienia i ból brzucha jak przy okresie. Jakieś 3 tyg temu skończyłam brać globulki przeciw infekcji, więc myślę, że to nie żadna infekcja czy coś... Czy to może być brak hormonu jakiegoś, przez co okres jest taki inny? Czy to nie okres, a plamienie? Dodam, że mam niedoczynność tarczycy i kiedyś miewałam brązowe plamienia, lecz skąpsze.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny dotychczasowego przebiegu leczenia. Sugeruję kontakt z ginekologiem.