Podejrzenie infekcji przy plamieniu w kolorze brązowym

Witam, mam pytanie odnośnie plamienia. Plamienie jest w kolorze brazowym, z początku trochę krwi sie pojawilo, teraz zostało tylko plamienie w kolorze brązowym. Plamienie jest mało obfite; przy oddawaniu moczu lekko szczypią okolice intymne. Jestem przed okresem, wiec czy to może być przyczyną czy może to być jakaś infekcja?

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego.
Aby ustalić przyczynę Pani dolegliwości należy skonsultować się
z lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam serdecznie