Skąpe brązowe plamienie po Ovulastanie

Witam, po Ovulastanie forte zamiast krwawienia mam tylko skąpe brązowe plamienie-mam odstawić lub zmienić pigułki?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, powyższy lek może być przyczyną takiej postaci krwawień i w celu dokładnej oceny proszę o kontakt z lekarzem ginekologiem w celu weryfikacji Pani stanu zdrowia, ewentualnej zmiany przyjmowanego preparatu. Pozdrawiam