Plamienia oraz bóle brzucha i mrowienie piersi

Witam, 21 i 22 lip. skapy okres teraz 2 /sierp mam lekkie brazowe plamienie , brzuch bolal mnie jak na okres, a wczesniej zaczely mrowic piersi bolalo tez podbrzusze, nigdy tak nie mialam, co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Gdyby się powtarzały lub nie ustępowały, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.