Dwudniowe plamienie koloru brązowego, lekkie wzdęcia i twardy brzuch

Witam,mam problem...nigdy wczesniej nie mialam takich plamien,powinnam 2 dni temu dostac okres a zamiast tego mialam 4 dni temu (trwajace 2 dni) plamienie koloru brazowego. nie jest to obfite. Z poltora tyg przed okresem mialam dziwne odczucia w podbrzuszu-lekkie wzdecia i taki twardy dol...z chlopakiem sypiam regularnie,nie biore tabletek jedynie uwazamy...a i do tego bardzo mnie bola piersi....Co to moze byc??

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele jednak bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie tego stwierdzić jednoznacznie.