Plamienia po elektrokonizacji - co robić?

Witam!
Mam 28 lat, pół roku temu miałam zabieg elektrokonizacji, teraz mam niepokojące objawy tzn. plamienia podczas i po stosunku, pojawia się też międzymiesiączka - brązowa wydzielina i ból podbrzusza, o czym mogą świadczyć te objawy?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Pół roku to zbyt długi okres, aby występowały powikłania po wspomnianym zabiegu.
By zdiagnozować przyczynę plamień, należy skorzystać z wizyty u lekarza ginekologa, który będzie miał możliwość przeprowadzenia dokładnego badania i wywiadu.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl