Plamienia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a powrót do antykoncepcjo hormonalnej

Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne koncem lutego i po skonczeniu blistra pojawilo sie u mnie krwawienie jak zawsze. niestety po 7 dniowej przerwie nie mogłam wykupić tabletek i zaczac brac ich wiec postawnowilam zobic przerwe miesieczna niestety nie wystąpiło u mnie normalne krwawienie tylko kilkudniowe plamienie i w tym miesiacu takze ( nie jestem w ciąży). chciałabym rozpoczac nowe opakowanie tabletek czy musze czekać do okresu zeby je rozpoczac? Jezeli ne to kiedy mogę zaczać je przyjmowac?

Ochrona przy pierwszym opakowaniu nie będzie zachowana, ale przynajmniej zachowa Pani regularność