Kiedy rozpocząć następne opakowanie tabletek, jeżeli nie dostanę okresu?

Brałam tabletki antykoncepcyjne i po skonczeniu blistra i zrobieniu tygodniowej przerwy na okres nie zaczelam kolejnych tabletek. Chciałam odstawić tabletki tylko na miesiac ponieważ nie posiadałam nowych na czas. niestety po okolo 3 tyg nie dostałam okresu lecz wystąpiły u mnie kilkudniowe brązowe plamienie. Jezeli nie dostane normalnego okresu to kiedy mogę zacząć przyjmować nastepne opakowanie tabletek?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym jednak wizyte u lekarza ginekologa oraz wykonanie badania lekarskiego. Pozdrawiam