Plamienia przed okresem i w wyniku stosunku

Witam, mam 43 lata od jakiegoś czasu mam dziwne plamienia przed okresem, są to brązowe lub rdzawe plamienia 2 - 3 dni i jest okres. Czasami okres nie jest poprzedzony tymi plamieniami, a czasami jest niewielkie plamienie podczas stosunku ale tylko w tych dniach przed okresem . Dawno temu miałam wypalaną nadżerkę. Te zaburzenia pojawily się po długim okresie nie współżycia.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.