Plamienia w 5-tygodniu ciąży a wyjazd w góry

witam, czy w ok. 5 tyg ciąży jeśli mam małe plamienia i biore duphaston można jechać w góry na kilka dni? są oddalone ok 3 h od miejscowości, w której mieszkam. nie zamierzam chodzić po górach, a jedynie odwiedzić rodzinę. dodam, ze czuję się dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście bym odradzał, ale decyzja należy do Pani. Coś więcej będzie można powiedzieć po bezpośrednim badaniu lekarskim. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.