Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienia zamiast okresu

Witam... kochałem się z dziweczyną w czasie okresu (ostatni dzień) i skończyłem w niej. Podobnie 4 dni przed okresem. Zapewniała mnie, że ma dni niepłodne. Nie stosujemy żadnych środków anty... Cykle ma regularne, co 27 dni... teraz jednak już 3 dzień i okresu brak, a zamiast tego pojawiły się plamienia w małej ilości... Było tak też 3 mies. temu, drobne plamienia, a po 2 dniach normalny okres... Mam nadzieję, że to będzie taka sama sytuacja :( Dodam, że miała w ostatnim czasie dużo stresu i teraz też się okropnie martwi... Mówi, że bolą ją tak dziwnie piersi, są trochę większe i jakby wodniste... ;p ma również bóle w podbrzuszu i gorączkę dość wysoką (38,9). Czy może być to ciąża?
ponad rok temu

Dzieci palących matek

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Jeśli nie stosują Państwo zabezpieczenia, to powinni się Państwo liczyć z możliwością ciąży... Bóle podbrzusza i podwyższona temperatura mogą sugerować np. zapalenie przydatków. Najlepiej będzie, jeśli Pańska partnerka wybierze się do lekarza i wyjaśni przyczynę bólów i gorączki. Przy okazji może poprosić o wykluczenie ciąży.

Pozdrawiam!

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy