Plamienie a stosowanie tabletek Milvane

Przez 1,5 roku brałam tabletki Milvane, później odstawiłam je na pół roku. Nigdy nie miałam żadnych plamień więc gdy dwa tygodnie temu zauważyłam wieczorem brunatny śluz, pomyslałam, że to juz pierwszy dzień cyklu i przyjęłam pierwszą tabletkę po przerwie. Następnego dnia niestety okresu już nie bylo, wiem, że czasem tabletki hamują okres, ale czy jestem zabezpieczona mimo to? 16 dnia cyklu odbyłam stosunek, co prawda z prezerwatywą, ale ta się lekko zsunęła..

Aleksander Ropielewski

Jeżeli przyjmowała Pani tabletki codziennie o tej samej porze, to jest Pani zabezpieczona.