Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie podczas stosowania tabletek Belara

Podczas pierwszego opakowania tabletek Belara cały czas plamiłam, w 17 dniu wystąpiło krwawienie, lekarz poradził odstawić tabletki i po 7 dniach zacząć kolejne opakowanie. Tak też zrobiłam, do dziś było bez plamień/krwawień, dzisiaj przyjmę 12 tabletkę z drugiego opakowania i dziś pojawiły się mocno żółte/lekko pomarańczowe ( zabarwione krwią?) upławy i pobolewa mnie brzuch jak na okres. Dodatkowo od kilku dni odczuwam sporadyczne swędzenia u wejścia do pochwy. Proszę o poradę.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją dróg rodnych. Wskazana jest wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy