Plamienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych Madinette

Witam, Mam pytanie związane z tabletkami antykoncepcyjnymi. Biorę je od 17 roku życia czyli 4-5 lat. Na samym początku była to Naraya. Później przerwa jakoś półroczna i brałam Lesiplus. Następnie Bellare ,a teraz Madinette- ten sam skład co Belara. Jednak przy żadnych z nich nie występowało krwawienie podczas stosowania tabletek. Wystąpiło natomiast przy Belarze i teraz przy Madinette. To wina tabletek czy ich zmiany z Lesiplus na inny skład ? Czy może zupełnie coś innego ?

Witam,
może po prostu Pani je gorzej znosi.
Plamienia w trakcie przyjmowania tabletek to jedno z działań niepożądanych terapii.
Można wrócić do poprzednich tabletek, na których nei było takich dolegliwości