Plamienie przed okresem a poziom progesteronu

Witam, od dwóch miesięcy staram się o dziecko, wiem że to krótko, ale objawy trwają dokładnie 2 cykle-mianowicie ok 3 dni przed okresem mam plamienia. Jeśli to niedobór progesteronu, to dlaczego objawów nie było wcześniej? Oczywiście mam umówioną wizytę u ginekologa, jednak zależy mina odpowiedzi, bo być może powinnam iść na wizytę np z wynikami progesteronu? Pozdrawiam i dziękuję za dopowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane objawy są niespecyficzne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po wstępnej ocenie zleci niezbędne badania.