Plamienie, silne bóle głowy oraz problemy ze snem i odchudzaniem jako wynik stresu lub początek klimakterium

Witam!Mam 38 lat i rok temu usunięto mi samą macicę z powodu obfitych miesiączek.Od lutego tego roku zaczęłam plamić i tak jest do dzisiaj.Byłam już u lekarza ale nic nie stwierdził przepisał mi czopki, które nic nie dały,wróciłam do lekarza wykonał usg i nadal nic znowu czopki (Cicatridina)wizyta za m-c.Dodam, że zaczęły się problemy ze snem,bardzo częste i silne bóle głowy nie mogę też zgubić zbędnych kilogramów.Czy jest to związane ze silnym stresem czy może jest to początek klimakterium?

Może wartało by pomyśleć o wprowadzeniu hormonów, ale o tym musi zadecydować lekarz prowadzący. Ja nie pomoge . nie przez internet . nie tu :)