Plamienie zamiast okresu, ból podbrzusza, drażliwe piersi i grudki przy sutkach

Tydzień temu zamiast okresu dostałam plamienia ( nieraz różowy śluz, nieraz śluz z krwią) Do tego pobolewa mnie podbrzusze i mam drażliwe piersi i grudki przy sutkach. I tak mam od tygodnia . Przy czym test wyszedł negatywny.Czy może to być objaw jakiejś choroby.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.