Plamienie zamiast okresu a zapalenie

W pierwszym tygodniu sierpnia miałam normalny okres w cyklu 30 dniowym. Planowo okres powinnam dostać dzisiaj (03.09.). Zamiast okresu tydzień temu pojawiło się plamienie (rudo brunatne plamienie, skąpe), które dzisiaj ustąpiło. Wczoraj zrobiłam test ciążowy, wynik negatywny. Dzisiaj odebrałam wynik cytologii, w którym jest napisane że mam zapalenie. Brzuch trochę pobolewa tak jak przy okresie i nic więcej. Czy mam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta usg z krwi i koniecznie udać sie do lekarza ginekologa. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.