Plamienie ze skrzepami oraz ból kręgosłupa i mięśni u 20-latki

Ostatni okres skonczyl sie ponad tydzien temu. Na poczatku grudnia bylam u lekarza w zwiazku z plamieniem i spozniajacym sie okresem,zazywalam duphaston, wrocilo do normy. Wczoraj po wygrzaniu sie w goracych wodach na basenie zaczelam plamic a pozniej pojawila sie bardzo gesta krew ze skrzepami, dzisiaj rano znowu lekko plamie. Od kilku dni odczuwam bole w krzyzu podobne jak podczas okresu a weekend spedzilam w lozku z temp. 37-38.5 i bolem ciala i miesni jak przy grypie. Skad ta krew ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie śródcykliczne zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki. Jeśli towrzyszą mu dolegliwości bólowe oraz gorączka to może być to wynik infekcji. Koniecznie proszę zatem nie zwlekać, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.